134560067 Cennik Cennik

Oferta

 

Zajęcia Indywidualne

Dedykowane głównie dla osób początkujących, ale nie tylko.
Godzina zajęć, gdzie instruktor poświęca czas tylko Tobie. Skupiamy się głównie na nauce, korekcie i pełnej motywacji. Jeśli krępujesz się jazdy w grupie, to z pewnością na zajęciach indywidualnych rozwiniesz skrzydła i szybko dołączysz do całej paczki ROLKOMANIAKÓW.

Zajęcia grupowe

Dedykowane głównie dla osób, które chcą uczęszczać na nie cyklicznie. Oczywiście grupy podzielone zostały ze względu na umiejętności oraz doświadczenie uczestników, więc możecie być spokojni. Spotykamy się na hali, ale jeśli pogoda dopisze – ruszamy na świeże powietrze. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, a ich okres pokrywa się z trwaniem roku szkolnego. Genialne rozwiązanie dla całych rodzin, bo wiek to tylko liczba, a czas z najbliższymi jest bezcenny.

Zajęcia na Wrotkach

Wrotki wracają do łask! Marzą Ci się piruety, albo dostojne i bezpieczne śmiganie na Arkonce? Czekamy na Ciebie! Ola, która dumnie niesie pierwszy w Szczecinie WROTKOWY SZTANDAR – zaprasza! Ciekawi nas, ilu z was oprócz ROLEK – pomoże nam w promowaniu profesjonalnej zajawki na wrotki. Może, jakiś zakład?

Freeskate

Szukasz emocji, adrenaliny i wyzwań? FREESKATE, jest dla Ciebie. Zapraszamy do URBAN JUNGLE. Załóż ROLKI i wbij się w przestrzeń miejskiej dżungli. Naucz się pokonywać uliczne przeszkody i zagrożenia. Najpierw podczas wspólnych ćwiczeń na sali, a następnie w terenie. Kto wie? Może kiedyś spotkamy się na mieście?

Freestyle Slalom

Jedna z najbardziej widowiskowych technik jazdy na ROLKACH. Uczymy wszystkiego. Zarówno podstawowych, jak i tych bardziej zaawansowanych trików slalomowych. Opanowanie każdego z nich uzależnia i ponoć tylko początki są trudne, ale efekty
magiczne.

Fitness na Rolkach

To nie jest zwykły fitness. Przyjemne z pożytecznym. Raz w tygodniu wymęczymy wasze ciało i umysł oraz poprawimy jego wydajność. Ponoć osiem tygodni wystarczy, żeby zbudować dobrą kondycję. Ryzyk-fizyk!

Cennik

Frame 8 2 Cennik Cennik

Info

Zapraszamy serdecznie

Od poniedziałku do piątku

9:00 - 20:00

Soboty

9:00 - 20:00

Niedziele

9:00 - 20:00

Zadzwoń

Jesteśmy na

Łukasińskiego 110, 71-215 Szczecin

Napisz do nas

kontakt@rolkomania.pl