Półkolonie szczecin

Półkolonie to doskonała okazja dla wszystkich początkujących, aby nauczyć się podstaw jazdy na rolkach. Z kolei dla średnio i zaawansowanych to możliwość szlifowania umiejętności jazdy. Czy to wszystko? Oczywiście, że nie! Ponieważ podczas półkolonii letnich czy w ferie zimowe każde dziecko ma szanse na ciekawe warsztaty z zakresu nauki jazdy na rolkach. Z kolei odpowiednie doświadczenia związane z rolkami są niczym magiczne eliksiry, które zbliżają ludzi, a dzieciom dostarczają doskonałej zabawy.

Rolki to nie tylko opcja na świetną zabawę na świeżym powietrzu, ale także możliwość zawarcia nowych znajomości. Rolkomania organizuje półkolonie letnie i zimowe dla państwa dzieci, które zainteresowane są aktywnym spędzaniem swojego czasu. Nasze półkolonie zgłoszone są zawsze do odpowiednich instytucji, dlatego zawsze spełniają wszystkie warunki bezpieczeństwa. Doskonale zajmujemy się dziećmi, oferując im nie tylko zajęcia nauki jazdy, ale również drugie śniadanie, treningi i kursy, które pobudzą kreatywność dzieci.
Półkolonie Szczecin zapraszają uczestników w różnym wieku, także w obecności rodziców, ponieważ nasze warsztaty to także eksperymenty i dobra zabawa. Jako miłośnicy rolek gwarantujemy świetną zabawę dla dzieci w wieku od 4 do 16 lat. Wiele atrakcji i ciekawe zajęcia bez względu na wiek dziecka to podejście, które pozwala nam spełniać marzenia dzieci, które na zakończenie turnusu, szczęśliwe wracają do swoich domów.

Półkolonie letnie i zimowe to świetna zabawa. U nas dzieci nauczą się jeździć na rolkach

 

 

Tak samo jak w szkole uczysz się podstaw nauk ścisłych, tak na studniach uczysz się podstaw programowania. Zgodnie z tą ścieżką, nasze półkolonie to program stworzony pod potrzeby wszystkich uczestników. Zarówno chłopcy jak i dziewczynki na różnych poziomach zaawansowania mogą skorzystać z naszych zajęć.  Półkolonie letnie i zimowe to nie tylko ogromny plac zabaw do jazdy na rolkach, ale także gry i zabawy, które wspomagają dynamiczny rozwój dzieci i młodzieży.

Zainteresowani rodzice, którzy chcą zgłosić swoje dzieci do półkolonii, muszą podać imię i nazwisko dziecka w specjalnym arkuszu zgłoszeniowym na stronie www.polkolonieszczecin.pl. Uczestnictwo w naszych półkoloniach to codzienna nauka jazdy na rolkach, możliwość doświadczenia niezwykłej przygody, a także nabywanie niezbędnych umiejętności. Gwarantujemy całodobową opiekę, a także pełne wyżywienie. Zapisy na półkolonie letnie i zimowe można zgłaszać przez formularz zgłoszeniowy.

Półkolonie z Rolkomania – niepowtarzalne wspomnienia i doświadczenia

 

Jeżeli chodzi o rolki jesteśmy jak kuratorium oświaty — stawiamy na bezpieczeństwo, a przy tym skutecznie uczymy, aby uczestnicy półkolonii wynieśli jak najwięcej z naszych lekcji. W naszym programie stawiamy na praktyczne sposoby nauki, choć nie stronimy od uczenia najbardziej zaawansowanych sztuczek, kiedy kursanci wykazują bardzo duże zdolności. Nauczamy z pasji, dlatego nasze półkolonie są tak skuteczne!
Organizacja takich imprez jak półkolonie Szczecin to wyzwanie, które pozwala nam na rozwijanie zdolności uczestników. Ponadto uczestnictwo w naszych półkoloniach niesienie wiele korzyści między innymi takich jak:

• skuteczna nauka jazdy na rolkach dla początkujących
• efektywne kursy i treningi dla średnio zaawansowanych uczestników
• możliwość nawiązania ciekawych znajomości i przyjaźni
• szerokie możliwości integracyjne dla kursantów
• możliwość wspaniałego spędzenia czasu i zdobycia niezapomnianych wspomnień
• pobudzenie kreatywności i wszczepienie pasji.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich dzieci, które pragną spędzić aktywne wakacje. Poza ciekawymi treningami zapewniamy również wiele atrakcji, które urozmaicą możliwości spędzania czasu. Posiadamy ogromne doświadczenie, dlatego organizowane przez nas półkolonie letnie zawsze zostawiają wiele wspaniałych wspomnień i przyjaźni. Serdecznie zapraszamy do zapisów!

Info

Zapraszamy serdecznie

Od poniedziałku do piątku

9:00 - 20:00

Soboty

9:00 - 20:00

Niedziele

9:00 - 20:00

Zadzwoń

Jesteśmy na

Mickiewicza 16, 70-384 Szczecin

Napisz do nas

kontakt@rolkomania.pl