Półkolonie Szczecin

Półkolonie to doskonała okazja dla wszystkich początkujących, aby zacząć swoją naukę jazdy na rolkach. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie! Zarówno osoby początkujące, jak i te, które na rolkach jeżdżą od wielu lat będą mogły w tym miejscu szlifować swoje umiejętności jazdy. Czy to wszystko? Oczywiście, że nie! Podczas półkolonii letnich czy w ferie zimowe każde dziecko ma szanse na ciekawe warsztaty z zakresu nauki jazdy na rolkach. Bo przecież nic nie zbliża do siebie, tak jak wspólny trening. Doświadczenia związane z rolkami są niczym magiczne eliksiry, które zbliżają ludzi, a dzieciom dostarczają doskonałej zabawy.

Rolki to nie tylko opcja na świetną zabawę na świeżym powietrzu, ale także możliwość zawarcia nowych znajomości.

Czy Pańskie dzieci lubią spędzać aktywnie czas na zewnątrz? A może wręcz przeciwnie i chcialiby Państwo to zmienić? Idealnym rozwiązaniem będą pólkolonie organizowane przez Rolkomanie! Organizujemy pólkolonie letnie oraz zimowe, więc każdy będzie mógł wybrać odpowiedni termin dla siebie. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo dzieci, dlatego nasze półkolonie zawsze są zgłaszane do odpowiednich instytucji. Dbamy nie tylko o ruch i szlifowanie umijętności jazdy na rolkach, uczestnicy naszych pólkoloni mają też zapewnione drugie śniadania, treningi i kursy, które pobudzą ich kreatywność.

Półkolonie Szczecin zapraszają uczestników w różnym wieku, także w obecności rodziców, ponieważ nasze warsztaty to też eksperymenty i dobra zabawa. Jako miłośnicy rolek gwarantujemy świetną zabawę dla dzieci w wieku od 4 do 16 roku życia. Zapewniamy wiele atrakcji i ciekawych zajęć! Każde dziecko, bez względu na wiek znajdzie coś dla siebie, bo kierujemy się podejściem, które pozwala nam spełniać marzenia dzieci oraz pozostawiać im wiele wspaniałych wspomnień na całe życie.

Półkolonie letnie i zimowe to świetna zabawa!

To u nas Twoje dzieci nauczą się jeździć na rolkach

 

Tak samo jak w szkole uczysz się podstaw nauk ścisłych, tak na studiach uczysz się podstaw programowania. Zgodnie z tą ścieżką, nasze półkolonie to program stworzony pod potrzeby wszystkich uczestników. Zarówno chłopcy jak i dziewczynki na różnych poziomach zaawansowania mogą skorzystać z naszych zajęć. Półkolonie letnie i zimowe to nie tylko ogromny plac zabaw do jazdy na rolkach, ale także gry i zabawy, które wspomagają dynamiczny rozwój dzieci i młodzieży.

Jak zgłosić się na półkolonie?

Wystarczy podać imię i nazwisko dziecka w specjalnym arkuszu zgłoszeniowym na stronie www.polkolonieszczecin.pl. Uczestnictwo w naszych półkoloniach to codzienna nauka jazdy na rolkach, możliwość doświadczenia niezwykłej przygody, a także nabywanie niezbędnych umiejętności. Gwarantujemy całodobową opiekę, a także pełne wyżywienie. Zapisy na półkolonie letnie i zimowe można zgłaszać przez formularz zgłoszeniowy!

Półkolonie z Rolkomania – niepowtarzalne wspomnienia i doświadczenia

 

Jeżeli chodzi o rolki jesteśmy jak kuratorium oświaty — stawiamy na bezpieczeństwo, a przy tym skutecznie uczymy, aby uczestnicy półkolonii wynieśli jak najwięcej z naszych lekcji. W naszym programie stawiamy na praktyczne sposoby nauki, choć nie stronimy od uczenia najbardziej zaawansowanych sztuczek, kiedy kursanci wykazują bardzo duże zdolności. Nauczamy z pasji, dlatego nasze półkolonie są tak skuteczne!
Organizacja takich imprez jak półkolonie Szczecin to wyzwanie, które pozwala nam na rozwijanie zdolności uczestników. Ponadto uczestnictwo w naszych półkoloniach niesienie wiele korzyści między innymi takich jak:

  • skuteczna nauka jazdy na rolkach dla początkujących
  • efektywne kursy i treningi dla średnio zaawansowanych uczestników
  • możliwość nawiązania ciekawych znajomości i przyjaźni
  • szerokie możliwości integracyjne dla kursantów
  • możliwość wspaniałego spędzenia czasu i zdobycia niezapomnianych wspomnień
  • pobudzenie kreatywności i wszczepienie pasji.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich dzieci, które pragną spędzić aktywne wakacje. Poza ciekawymi treningami zapewniamy również wiele atrakcji, które urozmaicą możliwości spędzania czasu. Posiadamy ogromne doświadczenie, dlatego organizowane przez nas półkolonie letnie zawsze zostawiają wiele wspaniałych wspomnień i przyjaźni. Serdecznie zapraszamy do zapisów!

Info

Zapraszamy serdecznie

Od poniedziałku do piątku

9:00 - 20:00

Soboty

9:00 - 20:00

Niedziele

9:00 - 20:00

Zadzwoń

Jesteśmy na

Łukasińskiego 110, 71-215 Szczecin

Napisz do nas

kontakt@rolkomania.pl