Szkoła jazdy na rolkach

Obecnie rolki to nie tylko doskonała zabawa dla Twojego dziecka, ale również świetna forma spędzania wolnego czasu dla dorosłych. Niewątpliwie ten rodzaj sportu zyskał wielu zwolenników, a jego nieustanna popularyzacja przyciąga rzesze nowych rolkomaniaków. Nasza szkoła jazdy na rolkach to projekt stworzony przez grupę pasjonatów, dla których jazda na rolkach niezwykle ważnym elementem wyrażania własnych emocji. U nas nauczysz się zarówno podstawy jazdy, jak i znacznie poprawisz swoje bieżące umiejętności. Nasi doświadczeni instruktorzy szybko zdradzą Ci najważniejsze tajniki równowagi i nauczą sposobów hamowania, abyś podczas jazdy na rolkach czuł radość i spełnienie.

Dlaczego rolki są tak trendy?

 

 • dynamiczny i efektowny sposób przemieszczania,
 • duża mobilność i wygoda
 • możliwość szybkiego spakowania rolek do plecaka
 • ekologiczny sposób transportu.

 

Od lat uczymy jeździć dzieci i dorosłych, ponieważ nauka jazdy na rolkach to coś więcej niż zwyczajne lekcje. Naszym celem jest zarażenie wszystkich chętnych do jazdy na rolkach naszą pasją i zaangażowaniem. Love rolki to jedno z naszych ulubionych powiedzeń, którym często posiłkują się nasi wykwalifikowani instruktorzy. Dołącz do nas i przekona się sam, że jazda miejska na rolkach to zdecydowanie lepsze rozwiązanie od przestarzałych autobusów i tramwajów. Wybierając rolki, zamiast samochodu wspierasz ekologię i stajesz się ważnym członkiem rolkomani!

 

 

Szkółka jazdy na rolkach – zajęcia grupowe i zajęcia indywidualne

 

Love rolki! Tak, to właśnie my. Pasjonaci i profesjonaliści w jednym. W naszej szkole rolki to także sport, który pokochali dzieci i dorośli. Jeżeli szukasz dla swoich dzieci idealnego prezentu na wyjątkowe urodziny, to dlaczego nie rolki? Nie musi być to od razu grupa zaawansowana, ale z powodzeniem nauczymy jeździć na rolkach Twoje dzieci już na pierwszych zajęciach.

Nasza oferta zajęcia indywidualne, jak i grupowe przeznaczona jest dla wszystkich chętnych niezależnie od poziomu zaawansowania. Nie ważne ile masz lat i jak jeździsz na rolkach. Zaczynając przygodę z nami każdy znajdzie coś dla siebie. Jeżeli jeszcze do nas nie trafiłeś, to zapoznaj się z naszą ofertą — jest nieźle zrolowana.

Nasz podstawowy plan nauczania to kilka etapów takich jak:
 1. Oswojenie z rolkami
 2. Prawidłowa postawa, balans i stabilizacja
 3. Technika jazdy na rolkach w przód
 4. Jazda na jednej nodze
 5. Skręcanie w prawo i lewo
 6. Zakręcania i slalom wedle trudności
 7. Technika jazdy w tył
 8. Hamowanie
 9. Pokonywanie pagórków i wzniesień
 10. Extras — wszelkie ćwiczenia dodatkowe dla rolkomaniaków.

Nasze zajęcia indywidualne dedykowane są przede wszystkim dla początkujących rolkowiczów. Niemniej oczywistym atutem tego rodzaju zajęć jest indywidualny tok nauczania, co w praktyce daje szybsze efekty. Ponadto nasi doświadczeni instruktorzy pomogą przy najtrudniejszych kwestiach i odpowiednio zmotywują, kiedy zabraknie chęci do dalszego szkolenia.

Z kolei zajęcia grupowe to ćwiczenia dla osób, które chcą być na nich obecne, ale nie w pełnym wymiarze. Wszystkie nasze grupy podzielone są wedle zaawansowania. Tym samym nie zdarzają się sytuację, w których osoby ze znacznie mniejszymi umiejetnosciami ćwiczą z grupa zaawansowana. Nasze zajęcia grupowe odbywają się raz w tygodniu, a ich standardowy okres pokrywa się z trwaniem roku szkolnego. Jest to idealne rozwiązanie dla całych rodzin. Wychodzimy z założenia, że wiek to wyłącznie liczba a czas spędzony w gronie najbliższych jest bezcenny.

 

Szkoła jazdy na rolkach – licencjonowany instruktor jazdy na rolkach

 

 

Nauka jazdy na rolkach to nowoczesne rozwiązanie na spędzanie wolnego czasu dla wszystkich spragnionych aktywności i przygód. Osobiście uważamy, że jazda na rolkach to fantastyczna możliwość spędzenia czasu z rodziną i najbliższymi, ale również ciekawa forma uprawiania sportu. Właśnie do tego stworzony został każdy nasz licencjonowany instruktor jazdy na rolkach! Dzielenia się pasją i wiedzą ze wszystkimi uczniami Rolkomani.

U nas zarówno latem, jak i zimą pokusisz się o wykonanie slalomu. W naszym skateparku nie ma rzeczy niemożliwych. Przekonaj się sam, jak skutecznie uczymy jeździć na rolkach. Kiedy wypróbujesz i złapiesz równowagę, nie będziesz chciał przestać. Natomiast rolki staną się Twoim drugim ja. Zrób to z nami! Do zobaczenia na trasie!

Info

Zapraszamy serdecznie

Od poniedziałku do piątku

9:00 - 20:00

Soboty

9:00 - 20:00

Niedziele

9:00 - 20:00

Zadzwoń

Jesteśmy na

Mickiewicza 16, 70-384 Szczecin

Napisz do nas

kontakt@rolkomania.pl